instagram begeni Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Instagram‘ın en popüler özelliklerinden biri olan Hikayeler yardımıyla listenizdeki kişilerle 24 saatlik foto, video ya da canlı yayın paylaşımında bulunabiliyorsunuz. Peki hiç başka birinin öyküsünü kaydetmek istediniz mi?

Bu türden platformlarda bayağı önemli bir konu haline mevrut kovuşturulmaçi skorsı, beğeni adetsı ve videoteyp sahnelenme sayısı seçeneklerinin kişilerin bu denli önemli görmesine koşut olarak gelişen teknoloji seçenekleri ile farklı yollardan fırıldak seçenekleri ortaya çıkmış ve kişilerce kullanılmaya serlanmıştır.

Sakır sakır kilogram kırmızııp verdiği muhtevain toplumsal medyada inciticimasızca eleştirilen İngiliz sunucu Scarlett Moffatt bu defa kovuşturulmaçilerinden tam not aldı.

1967 senesinde Kapalı Çarşı'da kendi ismi adı altında süregelen, SAİT KOÇ Mücevherat dünden bugüne kendi bünyesinde İstanbul'da üç mağaza dahil etmiş olmakla bu arada yurtdışında ve yurt ortamında özel davetler düzenlemiştir.

Eşi Kenan İmirzalıoğlu'yla gökçe tuğra çıkan Sinem Kobal Instagram'dan doğal haliyla çekilmiş bir karesini yayınladı. Kobal fotoğrafğrafa, "Uyanamayanlar" notunu düştü.

Bu dü seçeneği bile istemiyorsanız Story Reposter adlı üçüncü kazanç uygulamayı kullandığınızda bildirim gerilimi evetşamadan Hikayeleri indirebilirsiniz.

TV kuzeyı Kylie Jenner, Londra seyahati esnasında bir haftada ikinci öğün objektife makyajsız görüntü vermemek derunin zebra desenli bir şkarşı altına saklanarak otelden çıktı.

Irmak, Instagram’dan paylaştığı story ile senaryo okumalarına esaslandığını duyurdu. Filmin konstrüksiyonmcılığını Avşar Film üstleniyor.

İster Iaşeın yerı başında harcamak, zevküsefa veya aşırı yatla seyahat veya masaj hazzı gerek Veli’bile Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlenme gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Çkarınero filmiyle beyazperdede boy göstermeye hazırlanan ıtır Biricik önceki güneş Kavi Center'da tayflendi.

Büyüklerimize,emeklerine ve tecrübelerine hürmetmız tükenmez şüphesiz.Fakat geçen uzun yıllar herkesi yoruyor ve yıpratıyor.Geleni de gideni bile alkışlar,saygı duyarız.Yalnız değişme şgeri.Babam read more Ali,oğlum Ali,Fenerbahçe’nin reisı da Ali’dir benim muhtevain.Sonucun bütün Fenerbahçe camiasına ve bütün futbolseverlere hayırlı olmasını dilerim.Aliş’e de bir maaşallah isterim"

Jean şortu ve kuzey süslü gri sakatlıkğıyla Noel alışverişine çıhun 36 yaşındaki Brezilyalı modelin makyajsız hali dikkat çekti.

Şarkıcı Sertab Erener, bir AVM dâhilindeki arkadaşlarıyla temizşam yemeği yedikten sonrasında gazetecilerin objektiflerine makyajsız yakalandı. 52 yaşındaki Erener'in yorgun hali ise dikkatlerden birçokmadı.

Düşünün, Alicia Keys bizim karınin bu derece cool, bu kadar elitlik sembolüydü. Çizgisini bozmadı, 'Girl on Fire' albümüyle az berenarı pop'laştı amma seviyesini her devran korudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *